Wsparcie techniczne: pomoc.instafiltry@gmail.com (Poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00)

PORADNIK JAK INSTALOWAĆ PRESETY

W kilka prostych krokach pokażemy Wam, jak łatwo zainstalować PRESETY na Wasz smartfon. 

1: Po zakupie otrzymujesz od Nas maila z paczką presetów zapakowaną w formacie ZIP. Paczkę należy rozpakować dowolnym programem (np. WinZip czy WinRar). Poszukaj presetu z końcówką ,,dng’’ - np. BEACH.dng  - po czym prześlij go sobie na telefon za pomocą maila. 

2: Zapisz preset w swojej galerii zdjęć. Plik zapiszę się jako niewidoczne białe zdjęcie na systemie iOS - spokojnie, tak ma wyglądać. Natomiast w systemie Android będzie to wyglądało jak normalne zdjęcie.  

3: Otwórz LIGHTROOM CC i stwórz album o nazwie PRESETY za pomocą PLUSA po prawej stronie ekranu. Wejdź w stworzony folder po czym DODAJ preset za pomocą PLUSA z galerii zdjęć.

4: Wejdź w wgrany preset I kliknij w trzy KROPECZKI po prawej stronie ekranu. Następnie kliknij CREATE PRESET. Nadaj mu swoją nazwę. 

5: Wejdź w dowolne zdjęcie po czym na końcu opcji edycji zdjęć znajdują się presety - PRESETS. W tym miejscu będą wszystkie zapisane przez Ciebie presety. 

6. Wchodząc w zakładkę PRESETS (presety) lightroom może automatycznie wybrać folder COLOR (kolor) 

7. Należy zmienić folder na własny - zazwyczaj USER PRESETS (ustawienia użytkownika) - lub jeśli podczas tworzenia presetów tworzony był inny folder. 

Pamiętaj, że każdy preset możesz dowolnie edytować suwakami i przystosować go pod swoje zdjęcie!

POWODZENIA!

WERSJA KOMPUTEROWA. 

1: Po zakupie otrzymujesz od Nas meila z paczką presetów. Poszukaj presetu z końcówką ,,xmp’’ - np. SAFARI.xmp

2: Otwórz LIGHTROOM - po prawej stronie na samym dole znajduje się zakładka PRESETS

Kliknij w nią, następnie w trzy kropeczki - IMPORT PRESETS - wybierz nasz plik z końcówką ,,xmp’’ i GOTOWE :) Preset znajduje się poniżej w dziale prestów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl